Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Magnolia Yves Rocher de dama

Magnolia Yves Rocher de dama

acvatic
Magnolia Yves Rocher de dama Imagini Magnolia Yves Rocher de dama Imagini

Magnolia de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Magnolia a fost lansat in 1983. Notele de varf sunt magnolie si mar; notele de mijloc sunt tuberoza, crin, gardenie si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, mosc, vanilie, lichen si cedru.

magnolie mar

tuberoza crin gardenie iasomie

lemn de santal paciuli mosc vanilie lichen cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Magnolia by Yves Rocher.

Magnolia Recenziile parfumurilor

craitza
craitza

Aroma florala proaspata,feminina,primavaratica.Desi are vanilie in compozitie,eu nu am simtit-o.E un parfum romantic.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Magnolia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Magnolia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Magnolia dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Magnolia de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Thierry Mugler Alien Frederic Malle Iris Poudre Yves Rocher Pur Desir de Lilas Tom Ford Noir de Noir Thierry Mugler A*Men Giorgio Armani Armani Code for Women Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar Kenzo Kenzo Amour Chanel Chanel N°5 Chanel Allure Sensuelle Chanel Chanel N°22 Huitieme Art Parfums Poudre de Riz Christian Dior Diorella Guerlain Eau de Shalimar Carner Barcelona Tardes Giorgio Armani Emporio Armani Lei La Prairie Midnight Rain