Designeri » T-Z » Floral Aldehidic « Grupuri

Milrose Yves Rocher de dama

Milrose Yves Rocher de dama

aldehide
sapun

Milrose de Yves Rocher este un parfum Floral Aldehidic de dama. Milrose a fost lansat in 1985. Parfumul prezinta trandafir si aldehide.

trandafir aldehide

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Milrose by Yves Rocher.

Milrose Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Milrose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Milrose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Milrose dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Milrose de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Aldehidic
Azzaro Azzaro Now Women Priscilla Presley Moments Nina Ricci Nina (1987) Van Cleef & Arpels First Eau d`Ete 2007. Fine Fragrances & Cosmetics Lace S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Carthusia Aria di Capri Hermes Amazone Valentino Valentino Eau de Parfum Roberto Capucci Yendi Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette