Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher de dama

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher de dama

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher de dama Imagini Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher de dama Imagini Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher de dama Imagini

Moment de Bonheur L`Eau de Yves Rocher este un parfum Floral Fructat de dama. Acesta este un parfum nou Moment de Bonheur L`Eau a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Nota de varf este mar; Nota de mijloc este trandafir; Nota de baza este cedru de Virginia.

mar

cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher.

Moment de Bonheur L`Eau Recenziile parfumurilor

Este un parfum ”fresh”, dar cumplit de neinventiv... Daca varianta originala avea un trandafir dragalas si tanar, in varianta de fata nu simt deloc trandafirul, desi el este listat ca nota de mijloc. Simt in schimb mar verde si cedru, la greu! Parfumul este oarecum proaspat, insa ceva mai banal nu am mirosit de mult timp... Bine ca macar nu e prea dulce si sintetic, si astfel, poate fi purtat vara, dar...nu e de cumparat! Nu mai zic ca nu are absolut deloc siaj, si dureaza maxim 2 ore...Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Moment de Bonheur L`Eau dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Moment de Bonheur L`Eau de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Love is All Boucheron Jaipur Cacharel Promesse Hugo Boss Boss Woman Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Ella Mikao Yujin Pure Massimo Dutti En Esencia Prescriptives Calyx Perry Ellis Perry Ellis for Women Corine de Farme Witch Will Romane Vida Birds of Paradise Jil Sander Sensual Jil