Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

Monoi Eau des Vahines Yves Rocher de dama

Monoi Eau des Vahines Yves Rocher de dama

acorduri de cocos
Monoi Eau des Vahines Yves Rocher de dama Imagini

Monoi Eau des Vahines de Yves Rocher este un parfum Oriental Vanilat de dama. Monoi Eau des Vahines a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Nathalie Gracia-Cetto. Parfumul prezinta ylang-ylang, vanilie, nuca de cocos si floarea tiare.

ylang-ylang vanilie nuca de cocos floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Monoi Eau des Vahines by Yves Rocher.

Monoi Eau des Vahines Recenziile parfumurilor

Alexia
Alexia

Doamne, de 2 zile ma chinui sa-l dau jos DE PE PIELE.
Este un parfüm foarte foarte intens. Ma simt de parca am cazut in cazanul cu esenta de tiare. Simt mirosul florii de tiare + vanilie de inceput pana la sfarşit (nu ştiu unde e sfarşitul). Daca nu ar fi vanilia care sa-l indulceasca mi-ar aduce aminte de Just Cavalli. Ce sa spun, mare atentie la cat folositi. Este unul dintre cele mai intese parfuri pe care l-am probat vreodata.

2017
carmena72
carmena72

cand imi dau cu Manoi miros a vanilie :) trebuie sa fie neaparat frig afara pentru ca vara te lesina!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Monoi Eau des Vahines fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Monoi Eau des Vahines, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Monoi Eau des Vahines dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Monoi Eau des Vahines de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Al-Rehab Choco Musk Mugler Alien Essence Absolue Chopard Wish Joop! Joop! Le Bain Gucci Gucci Rush Jeanne Arthes Love Generation Rock Giorgio Beverly Hills Giorgio Kenzo Kenzo Amour Tesori d`Oriente Fior di Loto Tom Ford Sahara Noir Jesus Del Pozo In Black Fragonard Grain de Soleil Lalique Lalique Le Parfum Montale Sweet Oriental Dream Christian Dior Dolce Vita Madonna Truth or Dare Calvin Klein Obsession Cacharel Eden Guerlain My Insolence Yves Rocher Vanille Noire