Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

Monoi Eau des Vahines Yves Rocher de dama

Monoi Eau des Vahines Yves Rocher de dama

acorduri de cocos
Monoi Eau des Vahines Yves Rocher de dama Imagini

Monoi Eau des Vahines de Yves Rocher este un parfum Oriental Vanilat de dama. Monoi Eau des Vahines a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Nathalie Gracia-Cetto. Parfumul prezinta ylang-ylang, vanilie, nuca de cocos si floarea tiare.

ylang-ylang vanilie nuca de cocos floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Monoi Eau des Vahines by Yves Rocher.

Monoi Eau des Vahines Recenziile parfumurilor

carmena72
carmena72

cand imi dau cu Manoi miros a vanilie :) trebuie sa fie neaparat frig afara pentru ca vara te lesina!

Monoi Eau des Vahines by Yves Rocher 3.60 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Monoi Eau des Vahines fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Monoi Eau des Vahines, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Monoi Eau des Vahines dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Monoi Eau des Vahines de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Al-Rehab Choco Musk Chopard Wish Lalique Lalique Le Parfum Gucci Gucci Rush Giorgio Beverly Hills Giorgio Jeanne Arthes Love Generation Rock Kenzo Kenzo Amour Jesus Del Pozo In Black Joop! Joop! Le Bain Madonna Truth or Dare Calvin Klein Obsession Yves Rocher Vanille Noire Al-Rehab Bakhour Al-Rehab Nebras Coty Ex`cla-ma`tion Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dolce Vita Givenchy Hot Couture Fragonard Grain de Soleil Al-Rehab Pearls Attar