Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Monoi de Tahiti Yves Rocher de dama

Monoi de Tahiti Yves Rocher de dama

acorduri de cocos
tropical

Monoi de Tahiti de Yves Rocher este un parfum Floral Fructat de dama. Monoi de Tahiti a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta nuca de cocos si floarea tiare.

nuca de cocos floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Monoi de Tahiti by Yves Rocher.

Truth or Dare

Monoi de Tahiti Recenziile parfumurilor

Monoi de Tahiti by Yves Rocher 2.50 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Monoi de Tahiti fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Monoi de Tahiti, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Monoi de Tahiti dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Monoi de Tahiti de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Oscar de la Renta Red Orchid Paris Hilton Heiress Jil Sander Jil Sander No 4 Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Oilily Blue Sparkle Faconnable Faconnable pour Elle MORE&MORE MORE&MORE Rothenstein Deja Vu 2 Mexx XX by Mexx Mysterious Filles des Iles Floral Pettilant Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or Romane Jet 365 Long Weekend