Designeri » T-Z » « Grupuri

Noix de Coco Yves Rocher unisex

acorduri de cocos
tropical
lactonic

Noix de Coco de Yves Rocher este un parfum unisex. Noix de Coco a fost lansat in 1999. Parfumul prezinta nuca de cocos.

nuca de cocos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Noix de Coco by Yves Rocher.

Noix de Coco Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Noix de Coco fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Noix de Coco, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Noix de Coco dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Noix de Coco de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Jardin de France Extravieille Yves Rocher Vanille Bourbon Culti Mediterranea Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Rothenstein Deja Vu David & Venus Mexx Mexx First Sunshine Woman IKKS IKKS Young Man Andrea Maack Smart