Designeri » T-Z » Citric Aromatic « Grupuri

Ode a la Joie Yves Rocher de dama

Ode a la Joie Yves Rocher de dama

Ode a la Joie de Yves Rocher este un parfum Citric Aromatic de dama. Ode a la Joie a fost lansat in 2002. Parfumul prezinta bergamot, lamaie verde, mandarina, ananas, piersica, iasomie, crin, cedru de Virginia si mosc.

bergamot lamaie verde mandarina ananas piersica iasomie crin cedru de Virginia mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ode a la Joie by Yves Rocher.

Ode a la Joie Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Ode a la Joie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Ode a la Joie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ode a la Joie dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ode a la Joie de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Comme des Garcons Energy C Lemon Patyka Hesperide Azzaro Chrome Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Clinique Clinique Happy Oriflame In Tune Fragonard Riviera Riviera Lush Icon Elizabeth Arden Iced Green Tea Bourjois Masculine Evasion