Designeri » T-Z » « Grupuri

Ode au Reve Yves Rocher de dama

Ode au Reve Yves Rocher de dama

Ode au Reve de Yves Rocher este un parfum de dama. Ode au Reve a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Nota de varf este lemn de santal; Nota de mijloc este iasomie; Notele de baza sunt mosc, vanilie si tamaie.

lemn de santal

iasomie

mosc vanilie tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ode au Reve by Yves Rocher.

Ode au Reve Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

Nu am mai purtat Ode Au Reve de ani de zile, dar am iubit acest parfum. Se deschide superb cu lemnul de santal din Asia și cum se "aseaza" veti obține un miros de iasomie. Felul in care se aseaza acest parfum imi place cel mai mult. Vanilia, moscul și tămâia miros atât de cald și de primitor. Acest elixir este foarte reconfortant și revigorant și ar trebui să fie purtat în timpul lunilor mai reci.

Ode au Reve by Yves Rocher 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Ode au Reve fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Ode au Reve, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ode au Reve dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ode au Reve de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Sonia Rykiel Rykiel Man Profumum Roma Santalum Salvador Dali Salvador Le Labo Musc 25 Los Angeles Demeter Fragrance Bonfire Comme des Garcons Dover Street Market Demeter Fragrance Laundromat Mexx Mexx First Sunshine Man Love & Toast Persimmon Plum Express Love Express Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses