Designeri » T-Z » « Grupuri

Peche Jaune Yves Rocher de dama

Peche Jaune Yves Rocher de dama

acvatic

Peche Jaune de Yves Rocher este un parfum de dama. Peche Jaune a fost lansat in 2005. Parfumul prezinta piersica.

piersica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Peche Jaune by Yves Rocher.

Peche Jaune Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Peche Jaune fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Peche Jaune, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Peche Jaune dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Peche Jaune de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Roberto Cavalli Serpentine Silver Van Gils His Aura by Night Harald Gloockler Pompoos With Love Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun Eclectic Collections Impression Sean John I Am King Of The Night Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Ruehl No.925 Ruehl No.925 Laurence Dumont Charmes Secrets: Douce Caresse Sue Devitt Golden Temple Effusion S-Perfume S-Perfume Jet Scent Remix 2.0