Designeri » T-Z » « Grupuri

Peche Jaune Yves Rocher de dama

Peche Jaune Yves Rocher de dama

acvatic

Peche Jaune de Yves Rocher este un parfum de dama. Peche Jaune a fost lansat in 2005. Parfumul prezinta piersica.

piersica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Peche Jaune by Yves Rocher.

Peche Jaune Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Peche Jaune fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Peche Jaune, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Peche Jaune dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Peche Jaune de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Salvador Dali Salvador Demeter Fragrance Bonfire Andrea Maack Smart Sweet Years Funny Days Man DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Reminiscence Mi Fa DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Profumum Roma Antico Caruso Danijela Martinovic La-La Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Rosario Flores Almas