Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Poire Yves Rocher de dama

Poire Yves Rocher de dama

Avut: 1

acvatic

Poire de Yves Rocher este un parfum Floral Fructat de dama. Poire a fost lansat in 1999. Parfumul prezinta Para.

Para

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Poire by Yves Rocher.

Poire Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Poire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Poire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Poire dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Poire de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Valentino V Ete Jennifer Lopez Miami Glow Paris Hilton Can Can Mypa Madonna Lady Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Kenzo 7:15 AM in Bali Bijan Bijan Style Avon Make Me Smile Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Corine de Farme Barcelona Night s.Oliver Superior