Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

Pomme Delice Yves Rocher de dama

Pomme Delice Yves Rocher de dama

Pomme Delice Yves Rocher de dama Imagini Pomme Delice Yves Rocher de dama Imagini

Pomme Delice de Yves Rocher este un parfum Oriental Vanilat de dama. Pomme Delice a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta mar si vanilie.

mar vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pomme Delice by Yves Rocher.

Pomme Delice Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Pomme Delice fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Pomme Delice, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pomme Delice dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pomme Delice de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chopard Casmir Montale Vanilla Extasy Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Cinnamon Bun Demeter Fragrance Marshmallow Victoria`s Secret Amber Romance Acorelle Vanille Ambree Prince Matchabelli Sexiest Musk Payard Pistachio Ganache Galimard Canaica