Designeri » T-Z » Chypre Floral « Grupuri

So Elixir Eau de Parfum Yves Rocher de dama

So Elixir Eau de Parfum Yves Rocher de dama

So Elixir Eau de Parfum Yves Rocher de dama Imagini So Elixir Eau de Parfum Yves Rocher de dama Imagini

So Elixir Eau de Parfum de Yves Rocher este un parfum Chypre Floral de dama. So Elixir Eau de Parfum a fost lansat in 2011. Nota de varf este bergamot; notele de mijloc sunt iasomie si trandafir; Notele de baza sunt paciuli, tamaie si boabe de tonka.

bergamot

iasomie trandafir

paciuli tamaie boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about So Elixir Eau de Parfum by Yves Rocher.

Coco Mademoiselle
Zen

So Elixir Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

leoliliana
leoliliana

foarte elegant

leila_mic
leila_mic

Desi puternic si aparent foarte dulce, nu este deloc asa ... este suav, sexy, fermecator si senzual ... Longevitate excelenta, siaj super; merita folosit in orice sezon
Mai nou, il port de primavara pana toamna, cand este caldura mai mare - il simt ca se 'deschide' , se dezvolta super pe vreme sufocant de calda; acum pe frig, am impresia ca devine rece, amarui, intepator

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica So Elixir Eau de Parfum dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre So Elixir Eau de Parfum de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Yves Rocher Iris Noir Lacoste Lacoste Pour Femme Yves Saint Laurent Cinema Lalique Lalique Le Parfum Shiseido Zen Christian Dior Dune Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Joop! Joop! Le Bain Yves Rocher Voile d'Ambre DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher Tendre Jasmin Bvlgari Jasmin Noir Cacharel Eden Boucheron Boucheron Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel