Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Tendre Jasmin Yves Rocher de dama

Tendre Jasmin Yves Rocher de dama

Tendre Jasmin Yves Rocher de dama Imagini Tendre Jasmin Yves Rocher de dama Imagini Tendre Jasmin Yves Rocher de dama Imagini Tendre Jasmin Yves Rocher de dama Imagini Tendre Jasmin Yves Rocher de dama Imagini Tendre Jasmin Yves Rocher de dama Imagini

Tendre Jasmin de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Tendre Jasmin a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Jacques Cavallier. Notele de varf sunt iasomie, mandarina si lamaie; Nota de mijloc este iasomie; Notele de baza sunt mimoza si iasomie.

iasomie mandarina lamaie

iasomie

mimoza iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tendre Jasmin by Yves Rocher.

London

Tendre Jasmin Recenziile parfumurilor

AnaMo
AnaMo

Frumos, delicios si delicat ! Perfect pentru zile calde ! Il iubesc !

Georgiana90
Georgiana90

Pentru cine iubeste iasomia este perfect. Mie se pare ca nu imi place in parfumuri. Am incercat sa il port de cateva ori, dar fara succes. Persistenta buna.

ametist
ametist

Miros de iasomie proaspata de la inceput pana la final,asta dupa oooore bune.E un parfum fresh si placut pe care-l poti cumpara fara a cheltui o caruta de bani,mai ales ca exista si varianta de poseta la 15 ml.Totusi,creatorul parfumului ar mai fi putut adauga unul,doua ingrediente,sa simti trecerea de la notele de varf la cele de mijloc/final.Asa parfumul are o singura nota cap-coada...iasomia pura.Merita incercat macar o data,s-ar putea sa va placa.

leila_mic
leila_mic

iasomie ... iasomie ... iasomie!

desi nu credeam, chiar azi l-am 'purtat' si e uau! chiar si la peste 30 grd

imi place, ma simt intr-o gradina de iasomie ...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Tendre Jasmin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Tendre Jasmin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tendre Jasmin dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tendre Jasmin de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Iris Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Chopard Wish Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Rose Absolue Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Yria Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Prada Infusion d'Iris Yves Rocher So Elixir Robert Piguet Fracas Christian Dior Miss Dior Le Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Chanel Chanel N°19 Lancome Miracle Nina Ricci Premier jour