Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanille Yves Rocher de dama

Vanille Yves Rocher de dama

fin condimentat

Vanille de Yves Rocher este un parfum Oriental Vanilat de dama. Vanille a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta vanilie.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanille by Yves Rocher.

Chocolate Greedy

Vanille Recenziile parfumurilor

Anna M
Anna M

Se simte un miros foarte sintetic, nicidecum a vanilie. Mirosul lui mi-a dat o stare de rau intreaga zi. Nu-l recomand!

Vanille by Yves Rocher 2.18 out of 5 based on 12 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Vanille fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Vanille, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanille dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanille de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jessica Simpson Fancy Joop! All About Eve Hugo Boss Deep Red Kenzo Kenzo Amour Madonna Truth or Dare Yves Rocher Vanille Bourbon Yves Rocher 2000 et une Folies Salvador Dali Dalissime Al-Rehab Pearls Attar Sarah Jessica Parker Covet Aquolina Black Sugar Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Nina Ricci Nina L`Elixir Al-Rehab Choco Musk Estée Lauder Youth-Dew Joop! Joop! Le Bain Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Montale Chocolate Greedy Montale Sweet Oriental Dream Al-Rehab Khaliji