Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Venice Yves Rocher de dama

Venice Yves Rocher de dama

Venice de Yves Rocher este un parfum Oriental Floral de dama. Venice a fost lansat in 1986. Nota de varf este bergamot; notele de mijloc sunt iasomie, vanilie si trandafir; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si lichen.

bergamot

iasomie vanilie trandafir

mosc lemn de santal lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Venice by Yves Rocher.

Venice Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Venice fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Venice, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Venice dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Venice de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Miss Sixty Miss Sixty Elixir Montale Crystal Flowers Jean Patou Ma Liberte Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Nanette Lepore Nanette Humiecki & Graef Geste Avon Aromadisiac for Her Detaille Alizee LR Heidi Klum Galimard Frisson