Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

Venise Yves Rocher de dama

Venise Yves Rocher de dama

Venise de Yves Rocher este un parfum Oriental de dama. Venise a fost lansat in 2008. Parfumul prezinta bergamot, mandarina, paciuli, vetiver, tamaie si vanilie.

bergamot mandarina paciuli vetiver tamaie vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Venise by Yves Rocher.

Venise Recenziile parfumurilor

Venise by Yves Rocher 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Venise fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Venise, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Venise dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Venise de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Cartier Must de Cartier Tom Ford Amber Absolute Avon Surrender Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Laura Mercier Ambre Passion Yves Rocher Aztek Legendary Fragrances Treasure Island Xerjoff Shingl Ava Luxe No. 23 Rasasi Muzarkash Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Ermenegildo Zegna Zegna Forte