Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Vie Privée Yves Rocher de dama

Vie Privée Yves Rocher de dama

Avut: 5

Vie Privée de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Vie Privée a fost lansat in 1989. Parfumul prezinta stanjenel, narcisa, frezie, trandafir si liliac.

stanjenel narcisa frezie trandafir liliac

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vie Privée by Yves Rocher.

Vie Privée Recenziile parfumurilor

carmena72
carmena72

Un parfum pe care il iubesc. Din pacate in Romania nu l-am gasit.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Vie Privée fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Vie Privée, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vie Privée dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vie Privée de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci L'Air du Temps Escada Escada en Fleurs Campos de Ibiza Agua de Rosas Guerlain With Love Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Prada No6 Tubereuse Prince Matchabelli Aviance Night Musk Guerlain Fleur de Lotus Ocean Pacific Endless Ocean Pacific Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Caron Rose Bronnley Rose Eau Fraiche