Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Vie Privée Yves Rocher de dama

Vie Privée Yves Rocher de dama

Avut: 5

Vie Privée de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Vie Privée a fost lansat in 1989. Parfumul prezinta stanjenel, narcisa, frezie, trandafir si liliac.

stanjenel narcisa frezie trandafir liliac

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vie Privée by Yves Rocher.

Vie Privée Recenziile parfumurilor

carmena72
carmena72

Un parfum pe care il iubesc. Din pacate in Romania nu l-am gasit.

Vie Privée by Yves Rocher 4.33 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Vie Privée fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Vie Privée, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vie Privée dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vie Privée de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Roberto Verino Eau de Verino Liz Claiborne Curve Soul Tous Summer Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Monyette Paris Monyette Paris Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Elizabeth Taylor Violet Eyes Gianni Campagna Gelsomino