Designeri » T-Z » Oriental Condimentat « Grupuri

Body Kouros Yves Saint Laurent de barbati

Body Kouros Yves Saint Laurent de barbati

Body Kouros Yves Saint Laurent de barbati Imagini

Body Kouros de Yves Saint Laurent este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Body Kouros a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Notele de varf sunt eucalipt si tamaie; notele de mijloc sunt cedru de China si salvie; Nota de baza este rasina benzoica.

eucalipt tamaie

cedru de China salvie

rasina benzoica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Body Kouros by Yves Saint Laurent.

Body Kouros Recenziile parfumurilor

criatal09
criatal09

Foarte dulce.Nu mi-a placut.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Saint Laurent Body Kouros fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Saint Laurent Body Kouros, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Body Kouros dupa Yves Saint Laurent. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Body Kouros de Yves Saint Laurent reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Alfred Dunhill Icon Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Rasasi La Yuqawam Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Burberry London for Men Hermes Terre d`Hermes Parfum L`Occitane en Provence Eau des Baux Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Yves Rocher Cuir Vetiver Lalique Encre Noire Sport Thierry Mugler A*Men Pure Malt Lalique Encre Noire Givenchy Pi Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Chanel Antaeus Fendi Fan di Fendi pour Homme Yves Saint Laurent M7