Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent de barbati

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent de barbati

oud
La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent de barbati Imagini La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent de barbati Imagini La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent de barbati Imagini

La Collection M7 Oud Absolu de Yves Saint Laurent este un parfum Oriental Lemnos de barbati. La Collection M7 Oud Absolu a fost lansat in 2011. Nota de varf este mandarina; Nota de mijloc este paciuli; Notele de baza sunt laudanum frantuzesc, smirna si Lemn de Agar(Oud).

mandarina

laudanum frantuzesc smirna Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent.

M7

La Collection M7 Oud Absolu Recenziile parfumurilor

Gxgeorge
Gxgeorge

Am testat acum vreo sase ani M7 original, iar de atunci mi l-am tot dorit, n-am reusit sa mi-l cumpar dar din fericire am dat peste M7 Oud Absolu, un parfum excelent cu o persistenta pe care n-am mai intalnit-o la vreun alt parfum. Nu ma pricep la descrieri dar daca aveti posibilitatea sa-l testati pe undeva, cu siguranta o sa vi-l doriti. Niciun alt parfum nu m-a facut sa am astfel de trairi :)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica La Collection M7 Oud Absolu dupa Yves Saint Laurent. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre La Collection M7 Oud Absolu de Yves Saint Laurent reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Creed Aventus Rasasi La Yuqawam Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Phaedon Tabac Rouge Franck Boclet Tobacco Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Oud Wood Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Creed Green Irish Tweed Lalique Encre Noire Yves Saint Laurent L'Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Thierry Mugler Mugler Cologne Creed Imperial Millesime Christian Dior Dior Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Christian Dior Dior Homme Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Amouage Interlude Man