Designeri » T-Z » Chypre Fructat « Grupuri

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent de dama

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent de dama

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent de dama Imagini La Collection Yvresse Yves Saint Laurent de dama Imagini La Collection Yvresse Yves Saint Laurent de dama Imagini

La Collection Yvresse de Yves Saint Laurent este un parfum Chypre Fructat de dama. La Collection Yvresse a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt lici si nectarina; notele de mijloc sunt trandafir si violeta; Nota de baza este paciuli.

lici nectarina

trandafir violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about La Collection Yvresse by Yves Saint Laurent.

La Collection Yvresse Recenziile parfumurilor

Chamade
Chamade

Nu am incercat varianta originala, sticluta rotunjoara si atat de frumos descrisa de fete, insa aceasta varianta imi deranjeaza in chip neplacut simturile olfactiv si gustativ....Prea multa piersica, suparatoare chiar, si care ma duce cu gandul la una de compot, foarte coapta si fermentata....
Nu mai apuc sa simt notele de mijloc si de fond fiindca mi-am si spalat incheietura mainii...

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Saint Laurent La Collection Yvresse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Saint Laurent La Collection Yvresse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica La Collection Yvresse dupa Yves Saint Laurent. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre La Collection Yvresse de Yves Saint Laurent reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Fructat
Keiko Mecheri Ume Paco Rabanne Ultraviolet Aquatic Plastic Calvin Klein CK IN2U POP for Her By Kilian Liaisons Dangereuses Custo Barcelona Custo Barcelona Cacharel Amor Amor Sunrise biehl parfumkunstwerke pc02 Ayala Moriel Megumi DSH Perfumes Wild Fig Ineke Gilded Lily Nejma Nejma 6 Azzaro Azzaro Duo Women