Designeri » T-Z » Lemnos Aromatic « Grupuri

Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration Yves Saint Laurent de barbati

Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration Yves Saint Laurent de barbati

Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration de Yves Saint Laurent este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration a fost lansat in 1983. Notele de varf sunt petit grain, garoafa si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt paciuli, rozmarin si boabe de tonka; Notele de baza sunt nucsoara si note lemnoase.

petit grain garoafa lamaie de Amalfi

paciuli rozmarin boabe de tonka

nucsoara note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration by Yves Saint Laurent.

Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration Recenziile parfumurilor

leila_mic
leila_mic

Vreau sa va spun ca am comandat acest parfum pentru fiul meu, cu ocazia zilei de nastere ... in urma recenziilor de pe .com, necunoscandu-l
Incepe cu o explozie citrica cu note lemnoase; o lamaie zemoasa si aromata isi face aparitia, urmata indeaproape de nucsoara amestecata cu rozmarin si patchuli ... in combinatie, un parfum deosebit!

Masculin, potrivit oricarei ocazii si temperaturi - fresh si elegant in acelasi timp
Fiului meu ii place foarte mult, este parfumul lui - si un singur puff rezista intregii zile

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration dupa Yves Saint Laurent. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Yves Saint Laurent Pour Homme Haute Concentration de Yves Saint Laurent reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Aveda Chakra 2 Attraction Tom Tailor Ocean for Men Gas Gas for Your Soul Perfumer`s Workshop Samba Red Man David & Victoria Beckham Pure Instinct Ted Baker Skinwear DSH Perfumes Seven Kenzo Kenzo Homme  Boisee Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness