Designeri » T-Z » Chypre Floral « Grupuri

Sanderling Yves de Sistelle de dama

Sanderling Yves de Sistelle de dama

ierbos
Sanderling Yves de Sistelle de dama Imagini

Sanderling de Yves de Sistelle este un parfum Chypre Floral de dama. Notele de varf sunt bergamot, tagetes si note verzi; notele de mijloc sunt iasomie, tinctura de trandafiri si liliac; Notele de baza sunt note lemnoase, vanilie si mosc.

bergamot tagetes note verzi

iasomie tinctura de trandafiri liliac

note lemnoase vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sanderling by Yves de Sistelle.

Sanderling Recenziile parfumurilor

Samira
Samira

L-am cumparat pentru mama si miroase frumos.Il recomand persoanelor trecute de 45 ani.Acum...fiecare cu gusturile sale.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves de Sistelle Sanderling fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves de Sistelle Sanderling, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sanderling dupa Yves de Sistelle. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sanderling de Yves de Sistelle reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Sisley Soir de Lune Bond No 9 Bryant Park Givenchy Ange ou Demon Tendre Montana Montana Mood Sexy Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Sean John Unforgivable Women Black ID Parfums Lettre a Anna Delicate Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Versace VE Laura Ashley L'Eau Detaille 1905