Designeri » T-Z » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

7.0 Zara Zara de barbati

7.0 Zara Zara de barbati

ozonic

7.0 Zara de Zara este un parfum Floral Lemnos Mosc de barbati. Acesta este un parfum nou 7.0 Zara a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt frunza de violeta si menta; notele de mijloc sunt muscata si lavanda; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si cedru.

frunza de violeta menta

muscata lavanda

mosc lemn de santal cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 7.0 Zara by Zara.

7.0 Zara Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Zara 7.0 Zara fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Zara 7.0 Zara, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 7.0 Zara dupa Zara. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 7.0 Zara de Zara reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Valentino V Absolu Etro Musk Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Bijan Bijan Nude Bill Blass Couture 3 Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Rasasi Blue Lady Gap Stay Roberto Capucci Opera III Profumi di Pantelleria Nica Le Labo Belle Du Soir