Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Applejuice Zara de dama

Applejuice Zara de dama

Applejuice Zara de dama Imagini

Applejuice de Zara este un parfum Floral Fructat de dama. Applejuice a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt mar si grapefruit; Nota de mijloc este trandafir; Nota de baza este mosc.

mar grapefruit

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Applejuice by Zara.

Moment de Bonheur

Applejuice Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Zara Applejuice fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Zara Applejuice, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Applejuice dupa Zara. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Applejuice de Zara reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Lancome Tresor Sparkling Victoria`s Secret Heavenly Kiss Yves Rocher Yria Ineke Chemical Bonding Fresh Fig Apricot Ulric de Varens Mini Love Gres Grain de Folie Victoria`s Secret Pear Glace Trussardi Light Her Faberlic Fruity Story Sugababes Touch