Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Rose Zara de dama

Rose Zara de dama

Rose Zara de dama Imagini

Rose de Zara este un parfum Oriental Floral de dama. Rose a fost lansat in 2011. Nota de varf este scortisoara; notele de mijloc sunt iasomie si lacramioare; Notele de baza sunt cedru si mosc.

scortisoara

iasomie lacramioare

cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose by Zara.

Lovely Liquid Satin

Rose Recenziile parfumurilor

flaviuca
flaviuca

Un dupe excelent al lui Narciso Rodriguez, chiar mai longeviv decat SJP Lovely. Miroase a curat si a petale delicate de flori, cu un iz acvatic care reintregeste blendingul parfumului. Sticluta este foarte draguta, facuta cu bun gust, desi juice-ul consta foarte, foarte, foarte (ridicol, as spune eu) putin.
Partea urata o reprezinta siajul.......dupa 20-30 minute doar tu simti mirosul pentru ca ramane foarte aproape de piele.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Zara Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Zara Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose dupa Zara. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose de Zara reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chanel Chance Eau Tendre Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Chanel Coco Noir Christian Dior Dune Zara Red Vanilla Sabon Aviv (Jasmine) Kenzo Flower by Kenzo Valentino Valentina Assoluto Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Hermes Eau des Merveilles Versace Versense Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lancome Magie Noire Christian Dior Pure Poison Zara Black Peony Agent Provocateur Fatale Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Dolce&Gabbana The One Desire Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Agent Provocateur L'Agent