Designeri » T-Z » Citric Aromatic « Grupuri

Zara Cologne Zara de barbati

Zara Cologne Zara de barbati

acrisor

Zara Cologne de Zara este un parfum Citric Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Zara Cologne a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta bergamot, lamaie verde, ghimbir si mosc.

bergamot lamaie verde ghimbir mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zara Cologne by Zara.

Zara Cologne Recenziile parfumurilor

Zara Cologne by Zara 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Zara Zara Cologne fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Zara Zara Cologne, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zara Cologne dupa Zara. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zara Cologne de Zara reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Versace Baby Blue Jeans Puma Puma Limited Edition Man Guerlain L'Âme d'Un Héros Kenneth Cole Reaction Izod Izod Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Lush Karma Tommy Hilfiger Tommy James Heeley Verveine April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Calypso Christiane Celle Homme Ortigia Sicilia Orange Blossom