Designeri » T-Z » Citric Aromatic « Grupuri

Zara Cologne Zara de barbati

Zara Cologne Zara de barbati

acrisor

Zara Cologne de Zara este un parfum Citric Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Zara Cologne a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta bergamot, lamaie verde, ghimbir si mosc.

bergamot lamaie verde ghimbir mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zara Cologne by Zara.

Zara Cologne Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Zara Zara Cologne fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Zara Zara Cologne, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zara Cologne dupa Zara. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zara Cologne de Zara reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Chanel Cristalle Eau de Toilette Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Calvin Klein Ck One Electric Bond No 9 Eau de New York Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Caudalie Fleur de Vigne Amouage Arcus Keiko Mecheri Scarlett Lush Cinders Kenzo Flower by Kenzo La Cologne O Boticario Ma Cherie Oriflame Aromabliss Calming