Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

Ikon Zirh de barbati

Ikon Zirh de barbati

Ikon Zirh de barbati Imagini Ikon Zirh de barbati Imagini

Ikon de Zirh este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Ikon a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Frank Voelkl. Notele de varf sunt cardamom, ghimbir, lamaie si pelin; notele de mijloc sunt scortisoara, cuisoare, radacina de stanjenel si laudanum frantuzesc; Notele de baza sunt tamaie, cedru, paciuli, vetiver si ambra.

cardamom ghimbir lamaie pelin

scortisoara cuisoare radacina de stanjenel laudanum frantuzesc

tamaie cedru paciuli vetiver ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ikon by Zirh.

Ikon Recenziile parfumurilor

jennix
jennix

un miros deosebit....scortisoara amestecata cu tamaie. Un excelent parfum pt toamna-iarna. Longrvitate buna spre foarte buna pe pielea mea. Merita toti banii.

Ikon by Zirh 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Zirh Ikon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Zirh Ikon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ikon dupa Zirh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ikon de Zirh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Bvlgari BLV Pour Homme Hugo Boss Boss In Motion Green Ralph Lauren Polo Double Black Jacomo Paradox Green for Men Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Louis Feraud Feraud Homme Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Creed Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Charriol Charriol Homme Sport Basile Basile Young Uomo Francesco Smalto Fullchoke