Designeri » B » Floral « Grupuri

b.e. becker.eshaya de dama

b.e. becker.eshaya de dama

b.e. becker.eshaya de dama Imagini b.e. becker.eshaya de dama Imagini b.e. becker.eshaya de dama Imagini

b.e. de becker.eshaya este un parfum Floral de dama. b.e. a fost lansat in 2006. Nota de varf este mandarina; notele de mijloc sunt bujor, lacramioare si trandafir; Nota de baza este mosc.

mandarina

bujor lacramioare trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about b.e. by becker.eshaya.

b.e. Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre becker.eshaya b.e. fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre becker.eshaya b.e., completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica b.e. dupa becker.eshaya. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre b.e. de becker.eshaya reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Kenneth Cole Black Escada Escada Collection 2001 Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Lomani Cruiser for Women Bath and Body Works Wild Honeysuckle Korres Rose Wood Blackcurrant Cyclamen Neotantric (I am) a Sex Goddess Loewe Aire Loco Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Yardley Lily of the Valley Coty Chanson de Nuit Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose