Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Randa Al-Rehab de dama

Randa Al-Rehab de dama

oud

Randa de Al-Rehab este un parfum Oriental Floral de dama. Parfumul prezinta trandafir, iasomie, Lemn de Agar(Oud), sofran si ambra.

trandafir iasomie Lemn de Agar(Oud) sofran ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Randa by Al-Rehab.

Randa Recenziile parfumurilor

feuille.d.hiver
feuille.d.hiver

Acest parfum este preferatul meu de sezon. E un deliciu senzual, care inspiră. Notele sale oficiale sunt mai bogate decât ceea ce este listat aici și pot spune că domină o miere sălbatică și un buchet floral generos, anii 80. Este șocant de longeviv, cu un siaj indecent chiar, evoluând delicios pe piele, dinspre un desert excesiv spre pielărie și oudh deloc domol. Sunt la a doua sticluță și o să tot cumpăr. Se pretează grozav amestecului cu alte uleiuri: Choco Musk, Sandra, din aceeași gamă.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Randa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Randa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Randa dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Randa de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Salvador Dali Purplelips Vivienne Westwood Anglomania Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Alfred Dunhill Desire for a Woman Domenico Caraceni Loren Cacharel Lou Lou Blue Leonard L'Orchidee Corday Toujours Moi Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Mango MNG Cut for Woman Bob Mackie Iridescence Yves Rocher Ispahan