Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Interlude Man Amouage de barbati

Interlude Man Amouage de barbati

Interlude Man Amouage de barbati Imagini Interlude Man Amouage de barbati Imagini Interlude Man Amouage de barbati Imagini Interlude Man Amouage de barbati Imagini

Interlude Man de Amouage este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Interlude Man a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Pierre Negrin. Notele de varf sunt bergamot, sovarf (oregano), si piper; notele de mijloc sunt tamaie, ambra, labdanum si opoponax; Notele de baza sunt pielarie, paciuli, Lemn de Agar(Oud) si lemn de santal.

bergamot sovarf (oregano) piper

tamaie ambra labdanum opoponax

pielarie paciuli Lemn de Agar(Oud) lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Interlude Man by Amouage.

Incense Suede

Interlude Man Recenziile parfumurilor

andreeamaria0610
andreeamaria0610

Eu l-am cumparat blind, fata fiind, si am zis ca este ireal in clipa cand l-am primit. Este exact acel miros pe care l-am simtit si resimtit pe arabii cel mai bine imbracati, atunci cand am fost in vacanta in Abu Dhabi.
Am multe parfumuri, in jur de 70, dintre care de nisa sau arabesti in jur de 25, insa este primul care ma face sa spun WOW. Miroase foarte afumat insa dulce. Este minunat. Recomand neaparat testarea lui inainte, caci este foarte complex. Eu am avut noroc sa imi placa peste cat ma asteptam. Parca aduce putin cu lancome L'Autre Oud insa nu este atat de aromat.

2017
Vlud
Vlud

Un blend fenomenal intre fum, condimente si rasini orientale... o adevarata bijuerie olfactiva.
Interlude este intunecat si intens, salbatic, neimblanzit si haotic. E un parfum cu o personalitate aparte ce evoca individualism si mister.

A dark blue beast.

Traian
Traian

Un miros atipic, de fum. Foarte liniar. Notele dominante sunt Opoponax-ul si un pic tamaia. Foarte subtil se simte ambra.
Un miros ciudat, de fum ca de cauciuc sau latex. Nu prea poate fi purtat. Pe Venom din spiderman il vad mirosind a asa ceva. Performantele lui mi se par usor depasite de alte parfumuri, gen Montale.

Miros 4/10

RolRO
RolRO

Cenusa lichida, e atipic , de abia am scapat de mirosul lui de pe piele, chiar nu voiam sa fac o recenzie negativa dar mirosul acestui parfum este atat de straniu incat nu pot sa inteleg rating-ul dat de altii. Cu exceptia faptului in care mostra ar contine alt lichid , eu alta explicatie nu gasesc.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Amouage Interlude Man fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Amouage Interlude Man, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Interlude Man dupa Amouage. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Interlude Man de Amouage reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Amouage Jubilation for Men Tom Ford Tobacco Vanille Creed Aventus Nasomatto Black Afgano Christian Dior Dior Homme Intense Mugler A*Men Pure Havane Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Creed Green Irish Tweed Serge Lutens Ambre Sultan Calvin Klein Obsession for Men Tauerville Vanilla Flash Gucci Gucci Pour Homme II Lalique Encre Noire Lalique Encre Noire A L`Extreme Amouage Memoir Man Hermes Terre d'Hermes Givenchy Pi Franck Boclet Tobacco