Designeri » A » Floral « Grupuri

Neroli Annick Goutal unisex

Neroli Annick Goutal unisex

narcotic

Neroli de Annick Goutal este un parfum Floral unisex. Neroli a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Camille Goutal. Parfumul prezinta floare de portocal, neroli, petit grain, chiparos si cedru.

floare de portocal neroli petit grain chiparos cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Neroli by Annick Goutal.

Neroli Recenziile parfumurilor

Sory
Sory

Un parfum dedicat doamnelor si domnilor. Cu note de citrice si acorduri lemnoase delicate, acest parfum este perfect pentru tinute de primavara-vara, pentru zile energice si vesele. IMi place mult acest parfum!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Neroli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Neroli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Neroli dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Neroli de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Boucheron Initial Annick Goutal Eau du Ciel Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Avon Rare Pearls Jo Malone London Vintage Gardenia Yves Rocher Vie Privée 2007 L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue L`Erbolario Mimosa Egofacto Poopoo Pidoo Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Celine Dion Simply Chic NANADEBARY Bronze