Designeri » A » Floral « Grupuri

Rosenlust April Aromatics de dama

Rosenlust April Aromatics de dama

Rosenlust April Aromatics de dama Imagini Rosenlust April Aromatics de dama Imagini Rosenlust April Aromatics de dama Imagini

Rosenlust de April Aromatics este un parfum Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Tanja Bochnig. Parfumul prezinta tinctura de trandafiri.

tinctura de trandafiri

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rosenlust by April Aromatics.

Rosenlust Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre April Aromatics Rosenlust fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre April Aromatics Rosenlust, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rosenlust dupa April Aromatics. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rosenlust de April Aromatics reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.9 Caron Fleur de Rocaille (1993) Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Barbie Barbie Super Model Kenzo Parfum d`Ete Seven Skies Belle Histoire Yardley Heritage Collection: Orange Blossom I Profumi di Firenze Caterina de Medici Jo Wood Organics Tula Kesling Miss Be Bop L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) Florascent 1er Mai