Designeri » A » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Pretty Rockin' Avon de dama

migdale
nuci
Pretty Rockin' Avon de dama Imagini

Pretty Rockin' de Avon este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Pretty Rockin' a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta mandarina, frezie, lapte de migdale si mosc.

mandarina frezie lapte de migdale mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pretty Rockin' by Avon.

Pretty Rockin' Recenziile parfumurilor

Ioana30
Ioana30

Se simt migdalele foarte puternic, ma simt ca o prajitura atunci cand il folosesc, dar imi place in ciuda faptului ca in general nu ma omor dupa parfumuri dulci. E perfect pentru iarna, dar mai degraba pentru noptile acelea geroase de iarna, cand stai langa brad sau se simt cozonaci calzi.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Pretty Rockin' fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Pretty Rockin', completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pretty Rockin' dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pretty Rockin' de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Chi Miss Chi Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Opus Oils Burlesque: Charm Oriflame Dancing Lady Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Smell Bent Hungry Hungry Hippies Sasha Varon Soulgasm Krigler Subtle Orchid 10 Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Ulric de Varens Creation N° 30 Nicolai Parfumeur Createur Balkis