Designeri » B » Oriental Condimentat « Grupuri

London for Men Burberry de barbati

tabac
scortisoara
London for Men Burberry de barbati Videouri
London for Men Burberry de barbati Imagini London for Men Burberry de barbati Imagini London for Men Burberry de barbati Imagini London for Men Burberry de barbati Imagini

London for Men de Burberry este un parfum Oriental Condimentat de barbati. London for Men a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Antoine Maisondieu. Notele de varf sunt lavanda, bergamot si scortisoara; notele de mijloc sunt mimoza si pielarie; Notele de baza sunt opoponax, frunze de tutun, lemn de guaiac si lichen.

lavanda bergamot scortisoara

mimoza pielarie

opoponax frunze de tutun lemn de guaiac lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about London for Men by Burberry.

Architect
L’Homme Ideal

London for Men Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Este un parfum bun per total,dar nu are siaj și nici longevitate mare.
Miroase incredibil de bine,nota de tutun este cea mai pregnanta, te duce puțin cu gândul la iarnă, la o cana cu vin fiert datorita scorțișoarei.
Parfum bun dar performante slabe,păcat!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Burberry London for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Burberry London for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica London for Men dupa Burberry. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre London for Men de Burberry reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des Baux Christian Dior Dior Homme Intense Mugler A*Men Pure Havane Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Mugler A*Men Pure Malt Chanel Allure Homme Edition Blanche Versace Dreamer Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Mugler Mugler Cologne Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Creed Aventus Christian Dior Fahrenheit Versace Versace Man Eau Fraiche Dolce&Gabbana The One for Men Mugler A*Men Calvin Klein CK One Shock For Him Versace Versace Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him