Designeri » B » Oriental Floral « Grupuri

Gold Oud By Kilian unisex

Gold Oud By Kilian unisex

oud
Gold Oud By Kilian unisex Imagini

Gold Oud de By Kilian este un parfum Oriental Floral unisex. Gold Oud a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta lemn de guaiac, trandafir, sofran si Lemn de Agar(Oud).

lemn de guaiac trandafir sofran Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gold Oud by By Kilian.

Gold Oud Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre By Kilian Gold Oud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre By Kilian Gold Oud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gold Oud dupa By Kilian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gold Oud de By Kilian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Elizabeth Arden Red Door Calvin Klein Obsession Night Woman Paco Rabanne Ultraviolet NafNaf NafNaf S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Oscar de la Renta Soft Amber Jessica Simpson Fancy Love Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Shiseido Zen Concentrated Lalique Cascade Limited Edition 2010 Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Yardley Baroque