Designeri » C » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Anais Anais Premier Delice Cacharel de dama

Anais Anais Premier Delice Cacharel de dama

Vreau: 1

Anais Anais Premier Delice Cacharel de dama Imagini Anais Anais Premier Delice Cacharel de dama Imagini Anais Anais Premier Delice Cacharel de dama Imagini

Anais Anais Premier Delice de Cacharel este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Anais Anais Premier Delice a fost lansat in 2014. Anais Anais Premier Delice a fost creat de Olivier Cresp si Dora Baghriche-Arnaud. Notele de varf sunt Para, bergamot, portocala si galbanum; notele de mijloc sunt zambila si bujor; Notele de baza sunt cacao si cedru.

Para bergamot portocala galbanum

zambila bujor

cacao cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Anais Anais Premier Delice by Cacharel.

Anais Anais Premier Delice Recenziile parfumurilor

Mellymel
Mellymel

Ce m-a uimit e ca nu seamana absolut deloc cu originalul. Este un alt parfum, dulce, floral si jucaus pe cand originalul mi se pare un parfum somptuos si elegant. Mama mea e fana a originalului dar acesta nu-i place.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Anais Anais Premier Delice fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Anais Anais Premier Delice, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Anais Anais Premier Delice dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Anais Anais Premier Delice de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Stacked Style Fiore Flirt Farmacia SS. Annunziata Chia Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Corine de Farme Witch Taranee Swiss Arabian Abeer al Majlis Boadicea the Victorious Invigorating Carol`s Daughter Pearls Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange O Boticario Egeo Dolce Hard Candy Hard Candy Lisa Hoffman Tuscan Fig Abercrombie & Fitch Wakely