Designeri » C » Oriental « Grupuri

Ambre Nuit Christian Dior unisex

Ambre Nuit Christian Dior unisex

fin condimentat
Ambre Nuit Christian Dior unisex Imagini

Ambre Nuit de Christian Dior este un parfum Oriental unisex. Ambre Nuit a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta ambra, bergamot, grapefruit, piper roz si trandafir.

ambra bergamot grapefruit piper roz trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambre Nuit by Christian Dior.

Ambre Nuit Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Un parfum care îți ia mințile,miroase a bunăstare,lux,comfort,eleganta!Ambra predomină până la sfârșit dar combinația dintre piper si acest trandafir deloc jucăuș si firav,da un iz puternic oriental,dens,seducator,captivant si face din acest parfum un must have!Cred că peste ani va face parte din categoria "oldies but goldies". Perfect încadrat în categoria unisex!

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Ambre Nuit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Ambre Nuit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambre Nuit dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambre Nuit de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Cartier Must de Cartier Frederic Malle Musc Ravageur Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Benetton Colors de Benetton La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Esteban Ambre Rochas Mystere Sonoma Scent Studio Ambre Noir Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Paolo Gigli Excentrique pour Homme Keiko Mecheri Attar de Roses