Designeri » C » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Dior Grand Bal Christian Dior de dama

Dior Grand Bal Christian Dior de dama

Dior Grand Bal Christian Dior de dama Imagini

Dior Grand Bal de Christian Dior este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Dior Grand Bal a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Parfumul prezinta mosc, iasomie, floare de portocal, ylang-ylang, lemn de santal si bergamot.

mosc iasomie floare de portocal ylang-ylang lemn de santal bergamot

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dior Grand Bal by Christian Dior.

Dior Grand Bal Recenziile parfumurilor

andreeamaria0610

Daca doreste cineva schimb sau sa cumpere, am o sticla full de 125 ml.

2017
andreeamaria0610

Aproape identic cu Idylle Guerlain, doar ca mult mai sofisticat si bine construit.

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Dior Grand Bal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Dior Grand Bal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dior Grand Bal dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dior Grand Bal de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Divine Divine Carolina Herrera 212 Nina Ricci L'Eau du Temps Perfect Sense Mane Yu Keiko Mecheri Peau de Peche Byredo Rose Noir Acqua di Portofino Donna Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Tom Ford White Musk Collection Musk Pure s.Oliver s.Oliver Women Bruno Acampora Seplasia