Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Flirtatious Flirt! de dama

Flirtatious Flirt! de dama

Flirtatious Flirt! de dama Imagini

Flirtatious de Flirt! este un parfum Floral Fructat de dama. Flirtatious a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta caprifoi, vanilie si fructe mici salbatice.

caprifoi vanilie fructe mici salbatice

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flirtatious by Flirt!.

Flirtatious Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Flirt! Flirtatious fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Flirt! Flirtatious, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flirtatious dupa Flirt!. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flirtatious de Flirt! reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Ormonde Jayne Osmanthus Mary Kay Exotic Passionfruit Jardin de France Shaiming Perfumer`s Workshop Samba Natural Borghese Il Bacio Loewe A Mi Aire LR Desperate Housewives Bree Strenesse Strenesse Gabriele Strehle InStyle Sex in The City Sexy Vera Wang Preppy Princess