Designeri » F-H » Oriental Floral « Grupuri

Armani Privé Rose d'Arabie Giorgio Armani unisex

Armani Privé Rose d'Arabie Giorgio Armani unisex

oud

Armani Privé Rose d'Arabie de Giorgio Armani este un parfum Oriental Floral unisex. Armani Privé Rose d'Arabie a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta paciuli, vanilie, trandafir si Lemn de Agar(Oud).

paciuli vanilie trandafir Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Armani Privé Rose d'Arabie by Giorgio Armani.

Sensual Oud

Armani Privé Rose d'Arabie Recenziile parfumurilor

In primele clipe e plin de oud, ceea ce m-a cam speriat insa e cuceritor si imi place, iar trandafirul e un bobocel mic rosu care creste in timp, amestecul fiind seducator, oriental. O surpriza pentru mine fiindca nu prea ma inteleg cu oudul dar mi-am propus sa testez constiincioasa cat mai multe pana dau de favorit. Cu timpul trandafirul se maturizeaza si egaleaza nota de oud in intensitate, iar vanilia se iveste abia tarziu imbratisandu-le dulce. Cred ca si pe un barbat ar mirosi bine. Parfumul luceste misterios ca suprafata unui lac sub clar de luna - apele linistite sunt adanci.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Armani Privé Rose d'Arabie dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Armani Privé Rose d'Arabie de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Portrait of a Lady Boadicea the Victorious Ardent Guerlain Rose Nacree du Desert Tom Ford Noir de Noir Guerlain French Kiss Lorenzo Villoresi Teint de Neige Chanel Allure Sensuelle Amouage Honour Woman Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Amouage Amouage Lyric Woman Lubin Akkad Xerjoff More Than Words Serge Lutens Chergui Serge Lutens Fourreau Noir Ramon Monegal Impossible Iris Tom Ford Tobacco Vanille Keiko Mecheri Attar de Roses By Kilian Back to Black Amouage Memoir Woman