Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama

Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama

aldehide
Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini Boss Nuit Pour Femme Hugo Boss de dama Imagini

Boss Nuit Pour Femme de Hugo Boss este un parfum Floral de dama. Boss Nuit Pour Femme a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt piersica si aldehide; notele de mijloc sunt iasomie, violeta si flori albe; Notele de baza sunt lemn de santal si muschi.

piersica aldehide

iasomie violeta flori albe

lemn de santal muschi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Boss Nuit Pour Femme by Hugo Boss.

Boss Nuit Pour Femme Recenziile parfumurilor

alex naser
alex naser

Banal... denumirea de " nuit" nu se potriveste. Este un parfum de zi. Purtabil, dar n as da bani pe el. L am avut dar nu mi " spunea" nimic.

maeda
maeda

Nu sunt familiarizată cu parfumurile H.Boss, dar am încercat Boss Nuit la insistențele vânzătoarei din parfumerie, care îl lăuda ca pe ultima minune. Este un floral de zi, de purtat la birou, nu are nimic de-a face cu un parfum de seară. Este un amestec de flori albe (lămâițe, cum se spune la noi), iasomie, piersica si lemn de santal. Nu este un parfum rau, dar nici nu l-as achizitiona. Siajul si persistenta sunt mici. Nota mea: 6,5/10.

Miroase fructat-floral, destul de tineresc, nu aduce deloc cu denumirea de ”nuit” atribuita... Simt bine piersica, iasomia sintetica si o baza fasaita. Nu e extraordinar de rau, insa nici memorabil nu este! Si mirosul de aldehide se simte, insa foarte discret, ceea ce a bine. Parfumul acesta e vesel, de zi, nu are absolut nimic intunecat, asa ca... probabil e o strategie de marketing. Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Boss Nuit Pour Femme dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Boss Nuit Pour Femme de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Si Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Chanel Chance Eau de Toilette Chanel Chance Eau de Parfum Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Gucci Gucci Guilty Paco Rabanne Lady Million Chanel Chance Eau Tendre Cerruti 1881 Burberry My Burberry Carolina Herrera 212 VIP Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Christian Dior Miss Dior (new) Mugler Alien Eau Extraordinaire Gucci Gucci Bamboo Carolina Herrera CH Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Bvlgari Voile de Jasmin Gianfranco Ferre In The Mood For Love Escada Especially Escada Delicate Notes