Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Flash Jimmy Choo de dama

fin condimentat
tuberoza
Flash Jimmy Choo de dama Videouri
Flash Jimmy Choo de dama Imagini Flash Jimmy Choo de dama Imagini Flash Jimmy Choo de dama Imagini Flash Jimmy Choo de dama Imagini Flash Jimmy Choo de dama Imagini

Flash de Jimmy Choo este un parfum Floral de dama. Flash a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Christine Nagel. Notele de varf sunt capsuni, piper roz si mandarina; notele de mijloc sunt tuberoza, iasomie si crin alb; Notele de baza sunt lemn alb si heliotrop.

capsuni piper roz mandarina

tuberoza iasomie crin alb

lemn alb heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flash by Jimmy Choo.

Flash Recenziile parfumurilor

Un parfum cu miros ieftin, plasticat, dulceag si usor gretos, cu o capsuna sintetica, plus o tuberoza din plastic... Nu l-as purta nici daca l-as primi de gratis ! Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 3/10

Adelinasworld
Adelinasworld

Am testat recent parfumul, eram chiar curioasa, mai ales ca nu prea am incercat parfumuri cu note de capsuna, dar...dezamagire totala. Nu stiu daca nu o sa imi placa reprezentarea notei in parfumerie, sau doar acest parfum ma face sa cred asta.
Primele acorduri le gasesc foarte sintetice, mirosul acela de punga de plastic, un miros comun parfumurilor ieftine. Vazand nota de tuberoza, ma gandeam ca poate o sa o descopar la un momnt dat...dar astept degeaba. Am simtit vag iasomia, dar nedespartita de nota sintetica.
Spre final parfumul devine mai placut, usor asemanator cu Boss Nuit. Totusi, nu m-a convins sa il mai port.

maeda
maeda

Pe cat de mult imi place Jimmy Choo edp, pe atat de mult imi displace Flash. Este un parfum care seamana cu cele pe care le gasesc in magazinele de cartier, cu miros ieftin si deranjant.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jimmy Choo Flash fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jimmy Choo Flash, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flash dupa Jimmy Choo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flash de Jimmy Choo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Bvlgari Omnia Amethyste Giorgio Armani Armani Code for Women Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Lancome Tresor Midnight Rose Yves Saint Laurent Belle d`Opium Elie Saab Le Parfum Lalique Lalique Le Parfum Giorgio Armani Si Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Bvlgari Bvlgari Pour Femme Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Bvlgari Omnia Indian Garnet Prada Prada Candy Carolina Herrera CH Eau De Parfum Sublime Gucci Gucci Bamboo Valentino Valentino Donna Paco Rabanne Lady Million Absolutely Gold Christian Dior Midnight Poison