Designeri » I-K » Pielarie « Grupuri

Fleur de Peau Keiko Mecheri de dama

Fleur de Peau Keiko Mecheri de dama

Fleur de Peau de Keiko Mecheri este un parfum Pielarie de dama. Fleur de Peau a fost lansat in 2002. Parfumul prezinta stanjenel, pielarie, ambra, ylang-ylang si mandarina.

stanjenel pielarie ambra ylang-ylang mandarina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fleur de Peau by Keiko Mecheri.

Aimez - Moi

Fleur de Peau Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Keiko Mecheri Fleur de Peau fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Keiko Mecheri Fleur de Peau, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fleur de Peau dupa Keiko Mecheri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fleur de Peau de Keiko Mecheri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Versace Versace L'Homme Trussardi Trussardi Uomo Missoni Missoni Uomo Montana Montana Parfum d'Homme Valentino Vendetta Uomo English Leather English Leather Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Adidas Adidas Dare Creed Royal English Leather Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav 14 Lord`s Jester Zephyr