Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Haute Voltige L`Artisan Parfumeur unisex

Haute Voltige L`Artisan Parfumeur unisex

Haute Voltige L`Artisan Parfumeur unisex Imagini

Haute Voltige de L`Artisan Parfumeur este un parfum Floral Fructat unisex. Haute Voltige a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Bertrand Duchaufour. Notele de varf sunt rodie si piper negru; notele de mijloc sunt bujor rosu si boabe de ienupar; Notele de baza sunt note lemnoase, lichen si pin balsamic. Parfumul prezinta bujor si rodie.

rodie piper negru

bujor rosu boabe de ienupar

note lemnoase lichen pin balsamic

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Haute Voltige by L`Artisan Parfumeur.

Couture!

Haute Voltige Recenziile parfumurilor

Alexandra13
Alexandra13

Imi aduce a Moschino Couture! dar nu atat de citric, deci mai dulce,nu acrisor,in rest numai de bine!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre L`Artisan Parfumeur Haute Voltige fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre L`Artisan Parfumeur Haute Voltige, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Haute Voltige dupa L`Artisan Parfumeur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Haute Voltige de L`Artisan Parfumeur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Juventus 1897 Woman Fragonard Caresse La Perla J`Aime Precious Edition Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Shiseido Zen Eau de Parfum So...? So...? Wild Corine de Farme Los Angeles Night Clinique Clinique Happy In Bloom 2011