Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Tresor In Love Lancome de dama

Tresor In Love Lancome de dama

Tresor In Love Lancome de dama Imagini Tresor In Love Lancome de dama Imagini Tresor In Love Lancome de dama Imagini Tresor In Love Lancome de dama Imagini Tresor In Love Lancome de dama Imagini

Tresor In Love de Lancome este un parfum Floral Fructat de dama. Tresor In Love a fost lansat in 2010. Tresor In Love a fost creat de Dominique Ropion si Veronique Nyberg. Notele de varf sunt bergamot, piper roz, Para si nectarina; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir Taif, violeta si piersica; Notele de baza sunt mosc si cedru de Virginia.

bergamot piper roz Para nectarina

iasomie trandafir Taif violeta piersica

mosc cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tresor In Love by Lancome.

J`adore

Tresor In Love Recenziile parfumurilor

Georgiana90
Georgiana90

Banuiesc ca sunt o norocoasa avand in vedere ca acest pafum persista minim 5 ore pe mine :)

Este un parfum foarte feminin, cu miros dominant de piersici, pere si trandafiri. Este gingas, putin pudrat, nu este adolescentin, este potrivit pentru primavara, romantic. Pe parcurs devine si usor acrisor. Siajul este foarte redus pe pielea mea, l-as fi vrut putin mai prezent, iar persistenta este moderata. Evaluare: 6/10

roxana05
roxana05

Este un floral fructat extrem de feminin. Para, una din notele mele preferate, este dominantă, iar prin prisma acestui fapt parcă îl simt un parfum perfect pentru toamnă.
La capitolul siaj nu stă prea bine, iar longevitatea este scăzută, maxim 2-3 ore.

Însă, m-a prins ploaia într-o zi în care îl purtam și parcă atunci i-am simțit adevărata valoare pentru prima dată: a fost ca o explozie de note zemoase, catifelate ușor pudrate care mi-a adus un confort nemaipomenit. De atunci îl asociez cu ploaia, iar în zilele când îl port nici nu mă mai deranjează capriciile vremii, știu că am ce să mă încălzească...și așa mi-am dat seama că numele este perfect. Îl recomand cu mare drag.

maeda
maeda

Tresor in Love este un amestec interesant de trandafiri, pere, caise, putina iasomie si un pic de piper roz. Cu toate acestea, una din notele lui ma deranjeaza si ma agaseaza putin. Parfumul este feminin, romantic, pudrat si un pic prea dulce, fiind potrivit pentru primavara. Desi este un Lancome, longevitatea nu este foarte buna, undeva la 2-3 ore...Inca sunt in cautarea perfumului perfect de/cu trandafiri.

angelina13
angelina13

Este varianta mai usoara a parfumului de la Dior Miss Cherie, l-am folosit in aceasta vara, dar seara

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Tresor In Love fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Tresor In Love, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tresor In Love dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tresor In Love de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Salvatore Ferragamo Signorina Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chance Eau Tendre Lancome La Vie Est Belle Giorgio Armani Armani Code for Women Dolce&Gabbana The One Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior Dolce Vita Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Chanel Allure eau de parfum Guerlain Idylle Mugler Womanity Eau pour Elles Mugler Womanity Prada Prada Candy Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Ange ou Demon Guerlain Insolence Eau de Parfum Bvlgari Omnia Amethyste Cartier Delices