Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs de dama

Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs de dama Imagini Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs de dama Imagini Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs de dama Imagini

Daisy Eau So Fresh de Marc Jacobs este un parfum Floral Fructat de dama. Daisy Eau So Fresh a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt grapefruit, note verzi, zmeura si Para; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, violeta, lici si flori de mar; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si prune.

grapefruit note verzi zmeura Para

iasomie trandafir violeta lici flori de mar

mosc cedru de Virginia prune

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs.

Daisy Eau So Fresh Recenziile parfumurilor

ivycrane
ivycrane

Un parfum placut, vesel, cu un inceput verde foarte frumos, care apoi se mai indulceste si miroase a bombonele fructate.
Ambalajul e tare dragut! Am editia limitata de acum cativa ani "Petite flower on the go" in forma de margareta - sticla din mijloc, usor rotunjita, este inconjurata de petale cauciucate.

maeda
maeda

Este un parfum delicios...proaspat, luminos, dulceag, floral-fructat, feminin, minunat pentru perioada de primavara - vara. Mi-ar placea totusi ca pretul sa fie mai accesibil.

Mirunacatowl
Mirunacatowl

L-am descoperit printr-o proba pe care am primit-o la cumpararea altui parfum. De la primul mirosit am inceput sa mi-l doresc. Pana la urma, n_am putut rezista si mi-am cumparat o sticla mare, de 100 ml. Miroase a curat si proaspat, e o apa frsh, care merge bine pe timp de vara, caci imi ofera o senzatie de racoare prin notele de fructe si mai ales prin cea de trandafir si para. E ca si cum as iesi tot timpul proaspat de la dus, asa ca nu-mi pare rau ca mi-am luat chiar sticla cea mai mare, mai ales ca design-ul e super, cu florile alea vesele cauciucate!

Sample
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette tester for women 4.2 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette tester for women 4.2 oz
FragranceX.com
Eau De Toilette 2.5oz
Daisy Eau So Fresh Perfume by Marc Jacobs, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette for women 4.2 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette for women 4.2 oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 2.5 oz for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 2.5 oz for Women
Eau De Toilette 4.2oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz Unboxed for Women
FragranceX.com
Eau De Toilette 4.2oz
Daisy Eau So Fresh Perfume by Marc Jacobs, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz for Women
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz for Women
Eau De Toilette 4.2oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz Body Lotion 2.5 oz Travel Offer for Women
StrawberryNET.com
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Eau De Toilette 4.2oz
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh by Marc Jacobs EDT Spray 4.2 oz Body Lotion 5 oz EDT .13 oz Mini for Women
StrawberryNET.com
Marc Jacobs Fragrances Daisy Eau So Fresh 4.25 oz 125 mL Eau De Toilette Spray
Macys.com
Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs Eau de Toilette, 4.2 oz
Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs Eau de Toilette, 4.2 oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Daisy Eau So Fresh dupa Marc Jacobs. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Daisy Eau So Fresh de Marc Jacobs reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mugler Angel Eau de Toilette Chanel Allure Sensuelle Tom Ford Velvet Orchid Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Chanel Coco Mademoiselle Chanel Chance Eau Tendre Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Arabian Oud Nagham Donna Karan DKNY Be Delicious Gianfranco Ferre In The Mood For Love Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Marc Jacobs Daisy Montale Pure Gold Gucci Gucci Eau de Parfum II Lancome Tresor Midnight Rose Bvlgari Omnia Coral Mugler Womanity Blumarine Bellissima Giorgio Armani Si Rose Signature II Eau de Parfum