Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Lola Marc Jacobs de dama

Lola Marc Jacobs de dama

Avut: 6 Vreau: 1

Lola Marc Jacobs de dama Videouri
Lola Marc Jacobs de dama Imagini Lola Marc Jacobs de dama Imagini Lola Marc Jacobs de dama Imagini Lola Marc Jacobs de dama Imagini

Lola de Marc Jacobs este un parfum Floral Fructat de dama. Lola a fost lansat in 2009. Lola a fost creat de Yann Vasnier si Calice Becker. Notele de varf sunt piper roz, Para si grapefruit; notele de mijloc sunt bujor, muscata si trandafir; Notele de baza sunt vanilie, mosc si boabe de tonka.

piper roz Para grapefruit

bujor muscata trandafir

vanilie mosc boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lola by Marc Jacobs.

Lola Recenziile parfumurilor

Pfuiai... e urat rau... miroase catastrofal de chimic, a punga de plastic, nefinisat, agresiv, cam ca un detergent de podele...
Siaj moderat, persistenta redusa. Evaluare: 2/10

danamaria13
danamaria13

Tubycap20, s-ar putea sa nu fi fost unul original. Eu l-am testat in magazin dupa care l-am comandat online. Am descoperit ca cel din magazin era replica pe cand eu primisem originalul. Parfumul persista si persista... Cel din magazin mirosea floral pe cand cel comandat mirosea floral-oriental, aproape intoxicant, ca o lotiune de corp scumpa. Daca iti plac parfumurile cu tenta orientala, ii poti da inca o sansa. Doar sa fii atenta de unde il iei.

tubykap20
tubykap20

Mi-ar place mult Lola,atat parfumul cat si sticla,insa l-am testat direct pe piele si...dezamagire totala...Nu a rezistat decat 30 minute!!! Dupa acest timp nu il mai puteam mirosi deloooooc! :(((

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marc Jacobs Lola fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marc Jacobs Lola, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lola dupa Marc Jacobs. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lola de Marc Jacobs reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Love is All Chaumet Chaumet L'eau Cacharel Noa Perle Burberry Burberry Brit Givenchy L`Interdit 2003 Escada Rockin' Rio Sweet Years Funny Days Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Love Passport Rosy Sky Happiness Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Dorin Un Air de Paris (red) Jacques Fath Yin Imperial