Designeri » M » Floral Verde « Grupuri

Mimosa Molinard de dama

Mimosa Molinard de dama

Mimosa de Molinard este un parfum Floral Verde de dama. Mimosa a fost lansat in 1994. Parfumul prezinta mimoza, note verzi, stanjenel, ylang-ylang, lemn de santal, heliotrop, vanilie si mosc.

mimoza note verzi stanjenel ylang-ylang lemn de santal heliotrop vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mimosa by Molinard.

Mimosa Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Molinard Mimosa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Molinard Mimosa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mimosa dupa Molinard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mimosa de Molinard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Kenzo Parfum d`Ete Gucci Envy Annayake Annayake Pour Elle Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps CB I Hate Perfume I am a Dandelion Eau D`Italie Sienne l´Hiver Valentino Very Valentino Revlon Jontue Marilyn Miglin Pheromone Nicolas Danila Amerindian Gardens Yves Rocher Nature Yves Rocher Ode a la Vie