Designeri » M » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanille Molinard de dama

Vanille Molinard de dama

migdale

Vanille de Molinard este un parfum Oriental Vanilat de dama. Vanille a fost lansat in 1993. Nota de varf este vanilie; Nota de mijloc este vanilie; Notele de baza sunt vanilie si heliotrop.

vanilie heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanille by Molinard.

Vanille Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Molinard Vanille fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Molinard Vanille, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanille dupa Molinard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanille de Molinard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chopard Casmir Lancome Hypnose Eau Legere Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Coty Vanilla Musk Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Ulric de Varens Mini Sexy Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Ulric de Varens Miss Varens Lush American Cream Social Creatures Frankfurt Kitchen