Designeri » M » Oriental Lemnos « Grupuri

Patchouli Leaves Montale unisex

Patchouli Leaves Montale unisex

Patchouli Leaves de Montale este un parfum Oriental Lemnos unisex. Patchouli Leaves a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta paciuli, vanilie, ambra, mosc si labdanum.

paciuli vanilie ambra mosc labdanum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Patchouli Leaves by Montale.

Patchouli Leaves Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Patchouli Leaves fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Patchouli Leaves, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Patchouli Leaves dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Patchouli Leaves de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Givenchy Very Irresistible for men Bvlgari Black Givenchy Organza Indecence Laura Biagiotti Roma per Uomo Paul Smith Paul Smith London Women Ted Lapidus Altamir Montale Royal Aoud Bois 1920 Real Patchouly Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Swiss Arabian Al Waseem